Jesień nad morzem to czas wyjątkowy. Od ciepłych dni końca września i początków października , po listopadowe sztormy... Coraz więcej osób przekonuje się , że warto zobaczyć Bałtyk jesienią. Piasek jest jeszcze ciepły, a plaże puste. Jesień nad morzem jest spokojna i cicha. To doskonały okres na zrelaksowanie i wyciszenie. Spacery po szerokiej plaży na powietrzu nasyconym jodem, maja zdrowotną moc. Jesień to także czas sztormów. Morska toń może przerażać, ale także zachwyca pięknem regularnych i potężnych fal. Każdy choć raz powinien zobaczyć prawdziwy sztorm.

Jeśli chcecie wypocząć w ciszy i spokoju, to w terminie od 12.10.2019 do 25.10.2019r zapraszamy do Darłówka. Jest to wymarzone miejsce do uprawiania turystyki i wędkarstwa. Wśród licznych atrakcji turystycznych jest Zamek Książąt Pomorskich, port, stojąca u jego wejścia latarnia morska, jedyny w Polsce most rozsuwany, tramwaj wodny po kanale Wieprzy, aquapark, szlaki piesze i rowerowe. Na turystów czekają wycieczki statkami stylizowanymi na łodzie Wikingów i starodawne galeony. Z darłowskiego portu codziennie wypływa kilkanaście kutrów i łódek na połowy. Jednak prawdziwą wizytówką Darłówka jest szeroka, najczystsza nad Bałtykiem plaża.

W trakcie dwutygodniowego pobytu proponujemy:

 1. pokoje 2,3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV ( pokój jednoosobowy za dopłatą 300 zł)
 2. dwa rodzaje zabiegów zgodnie z zaleceniem lekarza lub posiadanym skierowaniem
 3. inhalacje
 4. gimnastyka grupowa
 5. codziennie jedna godzina na basenie lub jacuzzi
 6. całodobowa opieka pielęgniarska, lekarska dochodząca
 7. trzy posiłki dziennie + podwieczorek
 8. biesiadowanie przy grillu i muzyce
 9. wystawną kolację z orkiestrą
 10. rejs statkiem po morzu

Koszt pobytu to 1300,00 zł, dodatkowo obejmuje:

 1. przejazd autokarem klasy turystycznej
 2. ubezpieczenie

Uwaga, są jeszcze wolne miejsca

Zapisy przyjmujemy w PUH KAMA w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 4a ,przy zapisie wymagana jest zaliczka w wysokości 200,00 zł. Pozostałą kwotę można wpłacić w ratach.

Telefon kontaktowy 726 655 420.