Aktualności Nauka Jazdy

Nowy kurs kat. B

Start 06.06.2023. Koszt: 2500 zł
Czytaj więcej
Aktualności Oferta Turystyczna Turystyka Oświatowa

Relacja z wyjazdu do Warszawy

Nasze usługi są dostosowane do grupy wiekowej i jej oczekiwań dziękujemy za miłe słowa i do zobaczenia podczas  kolejnych wyprawach.  W imieniu klasy 5 c Szkoły Podstawowej nr 21 im.Gerarda Cieślika w Chorzowie chcielibyśmy podziękować waszej firmie za zorganizowane fantastycznej 3dniowej wycieczki chłopców do Warszawy. Pełen profesjonalizm zarówno pilota Pana Piotra jak również przewodnika Pana Damiana spowodował że nasze pociechy tej wycieczki nie zapomną nigdy.Z serca Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy Wasza firmę każdemu.My na pewno z Waszych usług nie raz skorzystamy.
Czytaj więcej
Aktualności Nauka Jazdy

Weekendowy kurs kat. B

Kurs kat. B. Cena 2500zł. Start: 05.05.2023r.
Czytaj więcej
Aktualności Nauka Jazdy

Wiosenny Kurs

Cena tylko 2500 zł. Start: 12.04.2023r.
Czytaj więcej
Aktualności Oferta Turystyczna Turystyka Oświatowa

Kulig doliną Białej Wisełki dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo Mamy przyjemności przedstawić ofertę 1 dniowej wycieczki rekreacyjno-poznawczej na kulig doliną Białej Wisełki w Wiśle Czarne. Po kuligu uczestników zapraszamy na : kiełbasę i herbatę w radosnej atmosferze, w ciepłych wnętrzach góralskiej chaty. Koszt wycieczki uzależniony jest od ilości osób, dla grupy 40 osób wynosi ok. 135 zł i obejmuje: -przejazd autokarem klasy turystycznej -ubezpieczenie -kulig + biesiada Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Czytaj więcej
Aktualności Oferta Turystyczna Turystyka Oświatowa

Kulig doliną Białej Wisełki

Szanowni Państwo Mamy przyjemności przedstawić ofertę 1 dniowej wycieczki rekreacyjno-poznawczej na kulig doliną Białej Wisełki w Wiśle Czarne. Po kuligu uczestników zapraszamy na : kiełbasę, oscypek z żurawiną, chleb ze smalcem i ogórek oraz ciepłą herbatę, a następnie na kołacz, kawę i grzane wino w radosnej atmosferze, w ciepłych wnętrzach góralskiej chaty. Koszt wycieczki uzależniony jest od ilości osób, dla grupy 40 osób wynosi ok. 178 zł i obejmuje: -przejazd autokarem klasy turystycznej -ubezpieczenie -kulig + biesiada Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Czytaj więcej
Aktualności Kursy i Szkolenia

Zimowy kurs kategorii B

Start: 22.02.2023r. Cena tylko 2400 zł
Czytaj więcej
1 2 3 12